Генератор бензиновий Scheppach SG2500i (2 кВт) НІмеччина



УВАГА!!!!
ЗВЕРТАЙТЕ УВАГУ НА РЕЙТИНГИ ПРОДАВЦЯ НА PROM.UA, А ТАКОЖ, НА ТЕРМІНИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ВІДГУКИ НА ПОРТАЛІ. Багато фіктивних одноденних магазинів, що залучають ціною, реалізують генератори після відновлення!
Інверторний генератор Scheppach SG 2500 i обладнується досить потужним 4-тактним бензиновим двигуном на 2.1 кінські сили. Генератор був розроблений на заводі бренда в Німеччині, але виробляється в Китаї.
Основні переваги Scheppach SG 2500 i:
- Помірний рівень шуму під час роботи — 95 дБ.
- Дві однофазні розетки для під'єднання зовнішніх електричних пристроїв.
- Захист від роботи за недостатнього рівня оливи в двигуні.
- Вбудований вихід на 12 вольтів використовується для заряджання акумуляторних батарей.
- Альтернатор обладнується на 100/% мідною обмоткою.
Застосування інверторного генератора Scheppach SG 2500 i
Інверторний генератор найчастіше використовують як домашнє резервне джерело однофазного електроживлення з напругою 220 вольтів. Потужність роботи під час використання в номінальному режимі становить 1600 Вт і до 2000 Вт за максимального навантаження. Як паливо можна використовувати бензин АІ-92/АІ-95.
Особливості інверторного генератора Scheppach SG 2500 i
Тривала автономна робота. Двигун інверторного генератора вирізняється низьким рівнем споживання палива. Тривалість автономної роботи на одному повністю заправленому паливному баку — 4 години.
Легке транспортування. Генератор має досить невелику вагу — не більш ніж 21 кг, до того ж треба зазначити зручну ручку у верхній частині пластикового корпусу.
Інверторний генератор Scheppach SG 2500 i обладнується досить потужним 4-тактним бензиновим двигуном на 2.1 кінські сили. Генератор був розроблений на заводі бренда в Німеччині, але виробляється в Китаї.
Основні переваги Scheppach SG 2500 i:
- Помірний рівень шуму під час роботи — 95 дБ.
- Дві однофазні розетки для під'єднання зовнішніх електричних пристроїв.
- Захист від роботи за недостатнього рівня оливи в двигуні.
- Вбудований вихід на 12 вольтів використовується для заряджання акумуляторних батарей.
- Альтернатор обладнується на 100/% мідною обмоткою.
Застосування інверторного генератора Scheppach SG 2500 i
Інверторний генератор найчастіше використовують як домашнє резервне джерело однофазного електроживлення з напругою 220 вольтів. Потужність роботи під час використання в номінальному режимі становить 1600 Вт і до 2000 Вт за максимального навантаження. Як паливо можна використовувати бензин АІ-92/АІ-95.
Особливості інверторного генератора Scheppach SG 2500 i
Тривала автономна робота. Двигун інверторного генератора вирізняється низьким рівнем споживання палива. Тривалість автономної роботи на одному повністю заправленому паливному баку — 4 години.
Легке транспортування. Генератор має досить невелику вагу — не більш ніж 21 кг, до того ж треба зазначити зручну ручку у верхній частині пластикового корпусу.
Характеристики:
- Тип установки: портативні, переносні.
- Режим запуску – ручний стартер.
- Номінальна потужність – 1600 Вт.
- Максимальна потужність – 2000 Вт.
- Розмір (ВхШхГ): 520х270х440 мм.
- Вага – 17.5 кг.
- Напруга/частота струму – 220 В/50 Гц
- Тип палива – бензин Аі95.
- Об'єм паливного бака: 4 л.
- Час роботи на одній заправці: 4 години.
- Тип масла, що рекомендується: SAE 10W-30/SAE 15W-40.
- Захист двигуна від низького рівня оливи.
- Макс. потужність двигуна - 3 л.с.
- Об'єм олії – 300 мл.
- Рівень шуму – 64.1 дБ.
- Країна походження: Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип палива | Бензин |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 1 кВт |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 79 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.3 л |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 1 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 570 мм |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Вага | 17.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 64.1 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик рівня оливи | Так |
- Ціна: 26 950 ₴


